Єпархіальний Інститут душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни

Стрийська Єпархія УГКЦ

Відбулось засідання ректорату Інституту та керівників відділень ЦПП

26 грудня, у Стрию, відбулось засідання Інституту душпастирства подружжя та сім’ї, за участі о. Тараса Бабія, ректора інституту з адміністраторами відділень Центру Передподружнього приготування Стрийської єпархії.

На цій зустрічі було підведено підсумки діяльності Інституту та зокрема Центру Передподружнього приготування протягом 2019 року. Ректор Інституту розповів про ініціативи, які були реалізовані  у 2019 році, зокрема одна з масштабних – Фестиваль сім’ї “Фестини для родини”, який відбувся у вересні та проходив у м. Стрию.

Також о. Тарас звернув увагу на виклики, які стоять перед Центром Передподружнього приготування у праці з молодими парами, що готуються до прийняття Таїнства Подружжя.

У свою чергу, кожен з керівників відділень Центру розповів про досягнення та труднощі, з якими зустрічаються викладачі у праці з парами у процесі викладання лекцій.

На завершення засідання, о. Тарас подякував усім за плідну та жертвенну працю у цьому році та побажав натхнення та сумлінної праці у новому 2020 році.

о. Назар Юзвяк