Єпархіальний Інститут душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни

Стрийська Єпархія УГКЦ

В архикатедральному соборі Тернополя провели «Свято сім‘ї»

У неділю, 24 жовтня, в архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці у м. Тернопіль відбулося парафіяльне Свято сім‘ї, що його організували для своїх вірних священники храму.

Особливу участь у дійстві взяли сім‘ї та родини, діти яких готуються до прийняття Святого Таїнства Сповіді та Урочистого Святого Причастя.

«Сьогоднішнє свято сім‘ї має дати нам нагоду усвідомити, що наша парафіяльна спільнота – це теж велика сім‘я Божих дітей. Ми зустрічаємося щонеділі у храмі, але дуже часто нам бракує часу, щоб поспілкуватися, побути разом, повеселитися і навіть випити чаю. Цей день саме для цього – щоб радіти від зустрічі. Живемо в час, коли сімейні цінності та сім‘я як така мають багато викликів, тому ми – церковна спільнота, маємо обов‘язок подолати ті виклики. Ми покликані свідчити один одному красу сімейної любові і допомогти у потребі!» – наголосив адміністратор храму отець Орест Павліський.

Свято сім‘ї проходило в післяобідній час у неділю. Після Божественних Літургій на церковному подвір‘ї всі мали нагоду взяти участь у святковому концерті, вікторинах, веселих іграх, театрально-екскурсійних імпрезах, зігрітися теплим чаєм та почастуватися пампушками, що їх приготували парафіяльні господині – учасниці молитовних парафіяльних спільнот.

Ведучим свята був Олег Пригода, котрий розважав усіх своїми чудовими жартами. Присутні діти і батьки стали учасниками лотереї, на якій розігрувалися різні призи: книги, смачні сирники, а головними призами свята були сімейні вечері в піцерії міста.

В той час як дітей розважали аніматори, для дорослих співали дитячо-юнацькі, родинні хорові музичні колективи парафії. Особливими гостями свята були музичний колектив «GLORIA» та гурт «Тріода».

Джерело: www.facebook.com