Єпархіальний Інститут душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни

Стрийська Єпархія УГКЦ

Працівники Курії Чернівецької єпархії перебирали досвід душпастирювання у Стрийській єпархії

Учора, 01 грудня, працівники єпархіального управління Чернівецької єпархії на чолі з о. Петром Кравчуком, синкелом у справах духовенства та священичих родин, відвідали Інститут душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни при Стрийській єпархії УГКЦ.

Мета зустрічі — перейняти досвід пасторальної праці у цьому напрямку та пошук можливостей і підходів для розвитку душпастирювання на теренах Чернівецької єпархії.

Преосвященний владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, радо зустрів та привітав гостей з Чернівців, та розповів, як і з чого і для чого розпочинав працю Інститут душпастирства.

Відтак о. Тарас Бабій, ректор Єпархіального Інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни, представив діяльність інституту, що зосереджується у центрі передподружнього приготування, сімейній порадні, у яких здійснюється приготування до шлюбу та супровід сімей. Зокрема отець Тарас, зважаючи на 6-річну діяльність інституту, поділився спостереженнями та порадами, які допоможуть краще налагодити душпастирство та уникнути помилок.

За матеріалами Чернівецька єпархія