Єпархіальний Інститут душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни

Стрийська Єпархія УГКЦ

Папа Франциск присвятив Україну, Росію та все людство Непорочному Серцю Марії

У п’ятницю, 25 березня 2022 р., в урочистість Благовіщення, в базиліці Святого Петра у Ватикані відбулося покаянне богослужіння, яке очолив Папа Франциск з нагоди ініціативи «24 години для Господа» та під час якого він здійснив присвячення України, Росії та всього людства Непорочному Серцю Марії — пише Vatican News.  Як повідомлялося, присвячення відбулося у відповідь на прохання українських єпископів.
Богослужіння відбувалося у формі Літургії Слова, під час якої прозвучав уривок із Послання святого Павла до Коринтян і євангельська розповідь про Благовіщення. Далі Святіший Отець виголосив проповідь.
Після проповіді базиліка Святого Петра поринула в молитовну тишу. Присутні розпочали іспит сумління, по завершенні якого відбулося загальне визнання гріхів.
Далі, після молитви «Отче наш», Святіший Отець та призначені священики зайняли належні місця та розпочалися індивідуальні сповіді.
Перед тим, як сповідати, Папа також особисто приступив до Святої Тайни Покаяння.
Опісля Святіший Отець, з яким єдналися усі католицькі єпископи світу, зачитав молитву присвячення України, Росії та всього людства Непорочному Серцю Марії: Молитва присвячення Росії та України Непорочному Серцю Марії