Єпархіальний Інститут душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни

Стрийська Єпархія УГКЦ

Отець Тарас Бабій взяв участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Діалог заради майбутнього»

Упродовж 22-24 жовтня у Києві тривав Всеукраїнський молодіжний форум «Діалог заради майбутнього», який відбувся у рамках «Платформи Форум Відповідальних Людей».
В межах заходу говорили про кроки до міжконфесійного успішного діалогу, партнерство між представниками різних сфер життя та про ключі успішного шлюбу.

Захід проводився за ініціативи Патріаршої Комісії у справах молоді УГКЦ та Міністерства молоді та спорту України спільно з Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації.

“Наше спільне майбутнє базується на цінностях, зокрема Божих заповідях. Вони мають стати основою внутрішнього діалогу в країні, — сказала на відкритті форуму заступниця міністра молоді Марія Попатенко. — Тільки особиста відповідальність вплине на якість нашого спільного майбутнього. Завдяки християнським цінностям можемо побудувати спільний план економічного, суспільного та культурного зростання через взаємодію та діалог”.

До форуму долучилися близько 50 учасників з різних областей України – представники громадських організацій, церковні діячі, студенти та активна молодь різних конфесій. У рамках форуму відбулись дискусійні платформи. Серед спікерів виступали церковні діячі, комунікаційники, громадські діячі, представники релігійних організацій та представники бізнесу.

Протягом двох днів на форумі говорили про успішну співпрацю між Церквою та різними сферами життя, про ключі до якісного партнерства, побудови сімейних стосунків, а також про інструменти ефективної комунікації. Форум слугував діалоговим майданчиком, де презентували християнську релігійну спільноту та її діяльність.

Окрім панельних дискусій, учасників очікувала екскурсія до Києво-Печерської лаври та в студію Національного Телебачення “Суспільне UA”.