Єпархіальний Інститут душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни

Стрийська Єпархія УГКЦ

Як уникнути чоловічої зради?

Як запобігти зраді і стати щасливою сім’єю? Для того, щоб уникнути чоловічої зради, жінці в сім’ї треба особливо уважно придивитися до наступних двох речей. По-перше, не треба довіряти тим жінкам і дівчатам, з якими він проводить разом багато часу і не ставитися до цього, як до належного. Як ми вже з’ясували, причини чоловічої зради досить різноманітні, але все-таки, найчастіше чоловіки зраджують просто тому, що в них є така можливість.

Якщо ваш чоловік у сім’ї почав зраджувати, то вам необхідно вирішити, як ви на це реагуватимете. Чи будете ви сприймати це спокійно або ж вирішите запобігти чоловічій зраді. Якщо ви хочете уникнути чоловічої зради, то вам потрібно докласти чимало зусиль, щоб переорієнтовувати чоловіка на сім’ю, викликати в нього потребу залишитися з вами і знову сподобатися чоловікові. І тому безглуздо розраховувати, що за два-три десятиліття спільного життя він жодного разу не зверне увагу на іншу жінку.

Прагніть до тонкого розуміння психології чоловіків у шлюбі, спробуйте зрозуміти, чим керується чоловік у своїх вчинках. А також проаналізуйте чим керуєтеся ви у ваших вчинках. Якщо чоловік зраджує, значить, є певна причина, яка і впливає на його поведінку. Подумайте, що може служити мотивом для зради? Можливо, у сорок років у нього з’явилася потреба знову відчути молодість? Можливо, ви не звертаєте уваги на чоловіка, не спілкуєтеся, не слухаєте його?

У більшості випадків інтрига на стороні принаджує чоловіка не лише новизною в сексуальних стосунках, але ще і тим, що ці стосунки не затьмарюють проблеми в повсякденному житті.

Не дивно, що чоловіки в сім’ях, які із самого початку були вірні дружинам, залишаються вірні їм і далі. Якщо чоловік щасливий і любить свою дружину, то вона відповість взаємністю і залишиться йому кращим другом. Їх стосунки не міняються, подружжя зберегло і взаємну любов у сім’ї і дружбу і сексуальний потяг один до одного. Чоловік не зраджуватиме, якщо він задоволений, щасливий і відмінно себе почуває. Але чоловікам потрібне і схвалення їх дружин, вони дуже чутливі і до фізичних ласок і до звичайних лестощів.

Звичайно, ви не зможете зробити так, щоб ваш чоловік уникнув усіх спокус у житті. І ви не зможете усунути усі ситуації, в яких у вашого чоловіка буде можливість зрадити. Але, зате у ваших силах зробити так, щоб задовольнити усі потреби вашого чоловіка і в увазі, і в ласці, і в спілкуванні з вами, і в інтимних стосунках у сім’ї та інші. Тоді у вашого чоловіка просто не буде нужди шукати в іншій жінці те, що йому потрібне, адже він усе це отримує з вами. І неправі ті, хто каже, що усе марно, усі мужики однакові, мовляв: “Скільки вовка не годуй, він все одно в ліс дивитиметься”. А ви спробуйте нагодувати усією різноманітністю “страв”, на які ви здатні. І побачите результат, що дивитися він, може, іноді і буде в ліс, але втекти – вже не втече.

Наталя Дейнека,

джерело